sims 4 fiyat

Hayal gücünüzü serbest bırakın ve sizi ifade eden benzersiz bir Sims dünyası yaratın! Bu oyun "sims 4 full ücretsiz indir" oyunudur. Sims'den evlere kadar her ayrıntıyı keşfedin ve özelleştirin. Sims'in nasıl görüneceğini, hareket edeceğini ve giyineceğini seçin, ardından her gün nasıl yaşayacaklarına karar verin. Her aile için inanılmaz evler tasarlayın ve inşa edin, ardından en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla süsleyin. Diğer Sims'lerle tanışabileceğiniz ve hayatlarını öğrenebileceğiniz farklı mahallelere seyahat edin. Farklı ortamlarla güzel yerleri keşfedin ve spontane maceralara devam edin. Sims'in günlük yaşamlarının iniş ve çıkışlarını yönetin ve kendi gerçek hayatınızdan senaryolar oynadığınızda ne olacağını görün! İlişkilerinizi geliştirirken, kariyer ve yaşam beklentileri peşinde koşarken ve olasılıkların sonsuz olduğu bu olağanüstü oyuna kendinizi kaptırırken hikayelerinizi anlatın. Hayatla oyna!

f:id:Gamingworld:20200702003657j:plain

ANA ÖZELLİKLER

Eşsiz Sims Yaratın - Her biri farklı görünümlere, dinamik kişiliklere ve ilham verici özlemlere sahip çeşitli Simsler kişiselleştirmek için sizindir. Hayal gücünüzü hayata geçirmek için güçlü özelleştirme özelliklerini kullanın. Kendinizi, en sevdiğiniz ünlüleri, fantezinizi veya arkadaşlarınızı yaratın! Sims'in kıyafetlerini ruh halinizi yansıtacak şekilde değiştirin, dünyanızı derinleştiren hikayeler geliştirin ve yaşamlarına özellik ve özlemlerle amaç edinin.

Mükemmel Evi İnşa Et - Build Mode'u kullanarak Sim'leriniz için zahmetsizce ideal evler inşa edin ve tasarlayın. Düzeninizi planlayarak, mobilyaları seçerek ve manzara ile araziyi değiştirerek hayallerinizin evini inşa edin. Bir havuz, bodrum ve bahçe bile ekleyebilir veya yeni fikirler ve tasarımlarla yeniden inşa edebilirsiniz!

Vibrant Worlds'i keşfedin - Mekanlar arasında seyahat edin, muhteşem ve farklı mahalleleri keşfedin ve büyüleyici mekanlarla tanışın. Sims'leriniz sosyal çevrelerini genişletmek, arkadaşlarla takılmak veya unutulmaz partiler atmak için yeni toplulukları ziyaret edebilir.

f:id:Gamingworld:20200702003720j:plain

Hayatla Oynayın - Sims'lerinizin hayatlarının zengin ve eğlenceli anlarını kariyerleriyle olan ilişkilerinden kontrol edin. Seçimleriniz doğumdan, yeni yürümeye başlayan çocuğa ve yetişkinliğe kadar hayatlarının her yönünü şekillendirir. Yol boyunca, Sims'in becerilerini geliştir, orijinal hobileri takip et, onları maceralara götür, yeni aileler kur ve çok daha fazlası.

Yeni Deneyimler Ekleme - Oyununuza içerik ekleyebileceğiniz veya kendi eserlerinizi paylaşabileceğiniz, tıpkı sizin gibi bir oyuncu topluluğundan ilham almak için Galeri'yi kullanın. En sevdiğiniz Sims'leri, evleri ve tamamen tasarlanmış odaları indirin, beğenin ve yorum yapın. Topluluğa katılın, eğlenceye katılın!